Ziemassvētki – labdarības laiks arī Naujenes pamatskolā

Lai katrā mājā ienāk Ziemassvētku klusums, miers un brīnums!

Ziemassvētki ir laiks, kad visvairāk ticam brīnumam un atdzimšanai. Tas ir laiks, kad vairāk nekā jebkad vēlamies dāvināt viens otram  sirds siltumu un mīlestību. Arī Naujenes pamatskolas skolēni un vecāki piedalījās Naujenes pagasta sieviešu kluba „Šarms” organizētajā labdarības akcijā „Palīdzēsim tuvākajam!” Adventes laikā skolēni sarūpēja dāvanas Naujenes pagasta iedzīvotājiem ar ļoti zemu ienākuma līmeni.

Labdarības akcija parāda, ka mēs vēlamies un spējam palīdzēt viens otram un apliecina, ka daudziem cilvēkiem dzīves vērtības mērs ir izpalīdzība, iejūtība un sirds siltums.

Sirsnīgi pateicamies pateicamies ikvienam skolēnam un ģimenēm, kas atsaucās un atbalstīja sieviešu kluba akciju „Palīdzēsim tuvākajam!” un saziedoja Ziemassvētku dāvanas – pārtikas produktus – tiem cilvēkiem, kam pašlaik klājas grūti.

Liels un mīļš paldies par mūsu kopīgi paveikto lielo un labo darbu!

Lai gaiši un svētīgi visiem Ziemassvētki!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *