Ziemassvētki Sventes vidusskolas pirmsskolas grupā

Vizuļo istabā puzuru kāti,
Sētās, kur puteņi sniegpārslas jauc,
Celiņi slaucīti, atvērti vārti,
Rakstītās kamanās Ziemassvētki brauc.

17.decembrī Sventes vidusskolas pirmsskolas grupā notika saviņojošs brīdis. Zālē graciozi stāvēja svētku egle, kas visiem vēstīja, ka tuvojas Ziemassvētki. Vai spējat iedomāties, kāds ir bērnu prieks, kad eglīte ir izrotāta, telpas sapostas, gaidot īpašo viesi – Salavecīti? Bet šogad zem eglītes bērni atrada vēstuli, kurā tika teikts: „Ja vēlaties satikt salavecīti, tad skaļi zvaniet zvaniņu.” Bērni cītīgi skandināja zvaniņu, brīnumi notika un ciemos ieradās Zaķēns, kurš piedāvāja izkustēties un mazliet padejot, zvanot zvaniņu nākamo reizi – ieradās Lapsēns, kurš bija neapmierināts, jo tika iztraucēts no miega un visus bērnus sapikoja, bet, kad uzzināja, ka bērni gaida kaut kādu Īpašo viesi, Lapsēns atmaiga un piedāvāja spēlēt rotaļu, lai laiks ātrāk paietu. Pēc izkustēšanās brīža pirmsskolā ieradās Salavecīts. Un visa uzmanība tika veltīta viņam, bērni gan dziedāja, gan dejoja, gan gāja rotaļās. Pēc aktīvas atpūtas bērni saņēma Ziemassvētku dāvanas. Bērnu prieki un smiekli ir ne tikai atalgojums vecākiem, bet arī mums, pirmsskolas skolotājiem, tas sagādā īpašu prieku.

Sakām paldies Sventes vidusskolas skolēniem, kuri palīdzēja organizēt pasākumu – Artjomam Meinertam, kurš iejutās Īpašā viesa lomā, Ludmilai Smerjevai , kura tēloja Zaķēnu, 5-6 gadīgo bērnu grupas skolotāja palīgam Diānai Šinkarenko, Lapsiņas lomas atveidotājai. Paldies direktoram Aleksandram Sibircevam par eglīti un dāvanām. Pirmsskolēniem svētku dejas un dziesmas palīdzēja apgūt skolotāja Rozālija Almakajeva.

Gatavošanās svētkiem sakrita ar Adventa laika sākšanos. Pirmsskolas grupā tika rīkota izstāde „Sniegpārsla logā”, kurai vecāki kopā ar bērnu izveidoja sniegpārsliņu pēc brīvas izvēles. Vaļa tika dota radošai domai un fantāzijai. Vecāki bija atsaucīgi un labprāt piedalījās izstādē.

1.decembrī tika iedegta pirmā Adventa svecīte, kas liecināja, ka svētki lieliem soļiem tuvojas. Skolotājiem sākās laiks, kad vajadzēja izdomāt, kā rotāt telpas. Telpu noformešanā, ideju apspriešanā, analizēšanā tika iesaistīti visi – gan bērni, gan pašas skolotājas Ināra un Lilija, gan skolotāja palīgs Diāna, gan bērnu iemīļotā aukīte Marina.

Mīļo Lasītāj! Novēlam gaišus un mīlestības pilnus Ziemssvētkus! Lai Jaunais gads piepilda sirdi ar labām domām, siltiem vārdiem, jauniem iepriecinājumiem!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *