Ziemassvētku ceļojums Salienas vidusskolas pirmsskolā

17. decembrī Salienas vidusskolas pirmsskolas bērniem notika Ziemassvētku pasākums. Bērni kopā ar Rūķīti un Saimnieci meklēja ceļu pie meža eglītes, lai kopā svinētu Ziemassvētkus. Palīgā tika aicināti meža zvēriņi un dažādi pasakas varoņi. Ceļojumā laikā bērni satikās ar Lāci, Lapsu, Zaķi, kuri rādīja ceļu. Kopā ar pasaku varoņiem – jautrajiem meža zvēriņiem – bērni dziedāja skanīgas dziesmas, dejoja jautras dejas, gāja latviešu tautas rotaļās un deklamēja Ziemassvētku dzejolīšus.

Ceļojuma laikā Saimniece piedāvā izcept piparkūkas un bērni ar prieku dejoja „Piparkūkas danco”.

Beidzot visi svētku dalībnieki atrada Svētku eglīti, izpušķoja to ar pašu izgatavotajiem rotājumiem un nodziedāja tai dziesmu „Reiz mežā dzima eglīte”. Lielu prieku sagādāja arī pārsteigums – Ziemassvētku saldās dāvaniņas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *