Ziemassvētku laiks Lāču pamatskolā

Ziema ir pasakaina un brīnumu pilna. Lāču pamatskolas sākumskolas skolotāji, izglītojamie un skolēnu parlamenta pārstāvji parūpējās, lai šogad Ziemassvētku un Jaungada noskaņas ieskautu skolas ikdienu, nokrāsojot to spilgtos svētku toņos. No 15. līdz 21. decembrim baudījām gaišu Ziemassvētku mūziku skolas foajē un iepriecinājām viens otru ar tērpiem un simboliem ar Ziemassvētku un Jaunā gada motīviem. Katra diena bija veltīta noteiktai tēmai. Smaidoši, jauki izglītojamie un skolotāji tērpos ar Ziemassvētku virtenēm, rūķu cepurēs un cienāšanās ar piparkūkām, ka arī jautras tautas un mūsdienu dejas šajā laikā iepriecināja ikvienu. Par svētku kulmināciju kļuva Ziemassvētku videokoncerts. Izglītojamie veidoja videoklipus ar dziesmām, dejām, izrādēm, turklāt skolēnu parlamenta pārstāvji no 8. klases iepriecināja ar saviem jaukiem un patīkamiem priekšnesumiem konferansjē lomā.

Ar saviem iespaidiem par svētku gaidīšanas laiku bija gatavi dalīties arī Lāču pamatskolas sākumskolas izglītojamie. Bērni, iedvesmoti no ziemas, kļuva par dzejniekiem, rakstniekiem un muzikantiem. Par ziemu viņi dziedāja, dejoja, zīmēja un sacerēja domrakstus un dzejoļus. Katrs izmantoja savu īpašo talantu, lai iepriecinātu draudzīgo skolas saimi tumšajos ziemas vakaros.

Jaunie talanti ielūdz visus ziemas parkā, kurš pārvērtās par pasaku mežu. Kā arī aicina, ielūkoties leduspuķu rakstos un sniegpārsliņu lidojumā.

Pirms doties ziemas brīvlaikā, izglītojamie jautri pavadīja laiku kopā ar klasesbiedriem, risināja mīklas, spēlēja spēlēs, gāja rotaļās un dejās.

Paldies visiem mūsu izglītojamiem, skolotājiem par kopā pozitīvi pavadīto Ziemassvētku gaidīšanas laiku! Sirsnīgs paldies visiem teātra pulciņa dalībniekiem, skolas ansamblim un korim, 2.b un 4. klases izglītojamiem, skolēnu parlamentam, kas nezaudējot vēlmi un optimismu, piepilda ar svētku noskaņām skolas ikdienu! Īpašs paldies skolotājām Nataļjai Laitānei un Gaļinai Naumuškinai, kuras spēja radīt Ziemassvētkus noskaņu visai mūsu draudzīgajai skolas saimei, par viņu talantu un idejām, kuras pārvērta skolas ikdienu par īstiem svētkiem. Lai mums visiem stipra veselība, gaiši, cerību pilni Ziemassvētki un laimīgs Jaunais gads!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *