Ziemassvētku laiks Naujenes pirmsskolas izglītības iestādē “Rūķītis”

Ziemassvētku gaidīšanas, gatavošanās un plānošanas laiks ir neatņemama un jauka svētku sastāvdaļa. Gatavojoties tiem, decembris pirmsskolā paskrējis nemanot. Skolotāji ļāva bērniem pašiem izplānot nepieciešamo svētku gaidīšanai un svinēšanai. Kopīgi tika nolemts gatavot rotājumus, cept piparkūkas un pīrāgus, ielūgumus un dāvanas vecākiem, rotāt eglīti iestādes pagalmā, iemācīties dziesmas, rotaļas un kādu dzejoli. Radošajās darbnīcās gatavojām eglīšu rotājumus un citus rotājumus, darbojāmies sniegpārsliņu un piparkūku darbnīcās.

16. decembrī kopā ar Ziemassvētki vecīti un Rūķiem iededzinājām eglīti iestādes pagalmā, dziedājām Ziemassvētku dziesmas un dejojām. Saņemam lielas un garšīgas Ziemassvētku paciņas. Vakarā pie mums ciemojas Naujenes briedis Nūdolfs un panda Sandra. Kopā ar visiem bērniem viņi dziedāja, dejoja un visiem uzdāvināja Ziemassvētku noskaņojumu. Pārsteigumu vakars vēl nebeidzās, no meža ieradās Lapsa, Vilks un Aita. Kopā ar ciemiņiem bērni minēja miklas un gāja rotaļās.

Ar patīkamiem iespaidiem un dāvanām bērni kopā ar vecākiem devās mājās!

Tradīcijas un kopīga sadarbība satuvina un rada gaišu prieku, tāpēc īpašu paldies vēlamies teikt savas iestādes bērnu vecākiem par atsaucību un līdzdarbošanos svētku gaidīšanas laikā.

Ar gaišām domām un ticību labajam, zaļo egļu un piparkūku smaržu pie mūsu durvīm klauvē svētki. Gaišus, labestības piepildītus svētkus! Veiksmi un panākumus Jaunajā gadā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *