Ziemassvētku pasākumi Špoģu vidusskolā

Jaunā gada pasākumu virkni skolā ievadīja sniegpārsliņas Pūkainītes lidojums. Viņa aicināja pirmsskolas grupiņu bērnus sagaidīt svētkus ar jaukām dziesmām, aizraujošām rotaļām un dejām.

1.-4.klašu skolēni izdzīvoja Ziemassvētku stāstu- Kristus nākšanu pasaulē-attēlojot šos svarīgos notikumus pašiestudētā lugā.

Balto pasaku Ziemassvētku vecīša vadībā veidoja 3.-8.klašu skolēni. Viņi parādīja savu radošumu, aktiermeistarību svētku sajūtas radīšanā, pārsteidzot ar interesantām maskām.

Savukārt 5.a-8.a skolēni parādīja Ziemassvētku svinēšanas tradīcijas Ķīnā, Lielbritānijā, Krievijā.

Svētku noslēgumā skolas aktu zāle pārtapa par starptautisko lidostu, kurā tās darbinieki (10.a klase) sagaidīja viesus no daudzām pasaules valstīm, kuri vēlējās iepazīstināt ar savām Jaunā gada sagaidīšanas tradīcijām.

Pasākumu karuselī neaizmirsām par mūsu galveno uzdevumu skolā-mācībām. Centīgākie skolēni saņēma Špoģu vidusskolas vadības pateicības par sasniegumiem mācību darbā 1.semestrī, neaizmirsām par saldumiem , kurus saņēma gan lieli, gan mazi, lai tie dotu enerģiju un spēku nākamā semestra izaicinājumiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *