Ziemassvētku pasākums Nīcgales pamatskolā

Kā jau katru gadu pie mums skolā notiek Ziemassvētku pasākums.

Šogad tas bija īpašs, jo Svētrīts tika organizēts Nīcgales Romas katoļu baznīcā. Svētrītā Ziemassvētku dziesmas dziedāja skolas vokālais ansamblis un dzeju lasīja 3.-9.klašu skolēni. Šogad  tika pabeigts projekts pie skolas karoga izveides. 19.decembrī skolas karogs tika iesvētīts Nīcgales Romas katoļu baznīcā. Tagad tas papildina otrajā stāvā izveidoto simbolikas sienu.

Pēc karoga iesvētīšanas un uzstādīšanas pasākums skolā turpinājās ar Ziemassvētku vecīša sagaidīšanu, kurš atbrauca kopā ar Sniegbaltīti. Tam bija līdzi liels maiss ar dāvanām. Tad katra klase rādija kādu priekšnesumu-skaitīja dzejoļus,rādīja trikus, spēlēja dažādus mūzikas instrumentus, dziedāja un dejoja.

Šis pasākums bija ļoti aizraujošs un interesants. Varēja gan pasmieties, gan kārtīgi izpriecāties!!! Arī nākošgad visi būsiet mīļi gaidīti mūsu Ziemassvētku pasākumā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *