Ziemassvētku priekšvakars Naujenes pamatskolā

„Nāk eņģeļi ar zvaigžņu svecēm rokās
Un zemes tumsā savu gaismu nes…” 

Adventes vainagā degošas sveces, noplēstās kalendāra lapiņas, neizsakāmas ilgas pēc balta, mirdzoša sniega liecina – 2014. gads tuvojas beigām. Skolās par to liecina arī 1. mācību semestra noslēgums.

Šajā laikā ar tikko jaušamu mieru, klusiem soļiem mūsu ikdienā ienāk īpašas izjūtas. Tūlīt, tūlīt jau Ziemassvētki klauvē pie durvīm un tradicionāli gada nogalē mūsu skolā tiek svinēti Ziemassvētki.

19. decembrī Naujenes pamatskolā notika Ziemassvētku pasākums – koncertuzvedums „Vislielākā dāvana”. Kopā ar K. Martukānes Ziemassvētku lugas „Vislielākā dāvana” varoņiem devāmies ceļojumā pie Kristus bērna. Ceļojuma laikā mūs gaidīja dažādi piedzīvojumi un pārsteigumi – vokālo ansambļu „Ķipariņi” un „Spurgaliņas”, 1.–4.kl. un 5.–9.kl. koru (skolotāja L.Koroļkova), direktora vietnieces audzināšanas jomā Z. Nitišas un 3.kl. skolnieces S. Bules priekšnesumi, 1.–4.kl. deju kolektīva (skolotāja M.Some) uzstāšanās.

Ceļojuma laikā satikām arī trīs Austrumu gudros. Visi kopā nonācām Betlēmē pie silītes un atklājām, ka tieši tur meklējama patiesā Ziemassvētku jēga.

Ziemassvētku pasākuma noslēgumā visus uzrunāja un svētkos sveica Naujenes pamatskolas direktors Pāvels Brovkins.

Jāatzīmē, ka Naujenes pamatskolas skolēnus apciemoja arī Salatētis un Sniegbaltīte un pasniedza Ziemassvētku dāvanas.

Protams, svētki atnāk un aiziet, taču paliek prieks, sirsnīgas atmiņas un pārliecība par to, ka Ziemassvētku miers, gaišums un labestība mūsu dvēselēm māca būt baltām…

Lai Ziemassvētku gaisma neizgaist ikdienas sīkumos un steigā, lai Jaunais gads nes mieru, daudz jauku mirkļu, iedvesmu un drošības sajūtu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *