Ziemassvētkus gaidot!

Lēnītēm, vieglītēm
Baltais sniedziņš krīt.
Lēnītēm, vieglītēm
Apsedz eglīti.
Svētki nāk, svētki nāk
Pāri kupenām.
Svētki nāk, svētki nāk ,
Svētku dziesmas skan.
/D.Robule/

Naujenes PII “Rūķītis” iesoļo 2022.gadā pavisam sparīgi un jautri. Varam teikt, ka mūsu bērniem un kolektīvam tas būs veiksmīgs. Jo mūsu mazie un lielie ir čakli un centīgi ne tikai darbos, bet arī rotaļās un atpūtā! Liekas, vēl nesen aizvadīti Latvijas svētki, klāt jau Ziemassvētki un Jaunais gads.

Pienāca Adventes laiks. Mūsu bērni, vecāki un viss kolektīvs sāka nopietnu sagatavošanās darbu, lai skaisti, mīļi un jauki nosvinētu Ziemassvētkus. Katra grupa kopā ar vecākiem izrotāja bērnu nojumes ar Ziemassvētku vainagiem, eglītēm un citiem Ziemassvētku dekoriem.

Paldies bērniem un vecākiem par Ziemassvētku sajūtas uzburšanu un par piedalīšanas izstādē “Sniegpārsliņu pieskāriens”. Cik dažādas, skaistas un burvīgas sniegpārsliņas rotāja mūsu eglītes un grupas!

Katru nedēļu bērniem bija dažādi pārsteigumi, interesanti uzdevumi, spēles no adventes kalendāra. Paralēli nodarbībās noritēja dāvaniņu, rotājumu un dekorāciju veidošana. Svētku prieku radīt ir vieglāk, ja daba mums palīdz ar dāvāto sniega kārtu! Svētku prieks neviļus pats iezogas sirsniņās un liek darīt labas un gaišas lietas.

Arī šogad, kopā ar vecāku komitēju, bērnu vecākiem bija organizēta labdarības akcija, lai palīdzētu Daugavpils dzīvnieku patversmei. Pamatā tika savākta sausa barība dzīvniekiem, siltas segas, ka arī paklājiņi un rotaļlietas. Paldies bērniem un vecākiem par atbalstu!

Un kā kulminācija, pirms svētkiem, 23. decembrī pie mums ierodas Jautrie Sniegavīri lai ar jautram rotaļām sagaidītu Salaveci. Bez pārsteigumiem nosvinēt svētkus nesanāca – ieradās nākamā gada simboli no Augšdaugavas novada ar dāvanām un pat Grinčs, lai nozagtu bērniem svētkus. Bērni ar savu aktivitāti un darbošanos pierādīja Grinčam, ka Ziemassvētki eksistē un ka Ziemassvētku brīnums šajā gaidīšanas laikā pastāv.

Katrs skolotājs pacentās saviem bērniem organizēt kaut ko īpašu un interesantu. Masku balle, piparkūku cepšana, bluķu vilkšana, tējas dzeršana pie ugunskura un t.t. Katram bija iespēja izpausties un sajust Ziemassvētku brīnumu.

Paldies visiem mūsu bērnudārza darbiniekiem, bērniem un vecākiem par to, ka kopā piedzīvojām šo gadu, cits citu saprotot, atbalstot un bagātinot!

Lai 2022.gadā mums visiem ir ko darīt, ir spēks to darīt un prieks par padarīto!

Laimīgu Jauno gadu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *