Zinātniski pētniecisko darbu konference angļu valodā 7.-9. klasēm

2014. gada 09. aprīlī Daugavpils novada domē notika Daugavpils novada 7.-9.kl. skolēnu pētniecisko darbu skate angļu valodā. Kopā piedalījās 9 konkursanti no astoņām Daugavpils novada skolām. Skolēni prezentēja savus darbus par dažādām aktuālām tēmām: „Weird and Awesome Inventions”, „Talking T-shirts”, „The Internet”, „How to Build Wind Turbine”, „Graphology – Science or Myth”, „The Role of Internet in the Modern Era”, Free Time Activities for Teenagers in Latvia and in the World”, Starch Level in Potatoes”.

1.vietu ieguva Špoģu vidusskolas 9.klases skolniece Laura Lāčauniece par pētījumu „Graphology –Science or Myth”. 2.vieta – Naujenes pamatskolas skolniecei Viktorijai Prohovskai. 3.vietu žūrija piešķīra Igoram Lisjonokam no Medumu pamatskolas un Timofejam Anohinam no Lāču pamatskolas.

Sveicam arī konkursantu skolotājus: O.Simanoviču, N.Semjonovu, V.Zaicevu, T.Vertašonoku, V.Garkule, A.Mihailovu, E.Vovku.

Informāciju sagatavoja:
Angļu valodas MA vadītāja Jekaterīna Šimane

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *