Zinību diena Lāču pamatskolā

Vai jūs zināt, kādas puķes
Rudenī visskaistākās?…
Kuras pirmā skolas dienā
Skolas bērniem rokās zied!
(Jāzeps Osmanis)

2. septembris. Rīts. Klusums. Skolā klusums. Paiet neilgs laiks. Skolā sāk skanēt līksmās bērnu balsīs. Sākumā klusi, tad skaļāk un skaļāk. Skola piepildās ar skaņām.

Skolā nesteidzīgi ienāk devītklasnieki. Savus pirmos nedrošos soļus Lāču pamatskolā sper uztraukušies pirmklasnieki, turot mammu vai tēti pie rokas. Priecīgi paver skolas durvis sākumskolas skolēni. Droši un pārliecināti ieiet pamatskolas skolēni. Mazliet satraukušies ir 16 piektklasnieki, kuri sāk jaunu skolas dzīves posmu ar savu klases audzinātāju Annu Kondrašenkovu.

Visi skolēni kopā ar klases audzinātājām un vecākiem dodas uz svinīgu Zinību dienas pasākumu. Visa skolas saime ar aplausiem sagaida pirmklasniekus, kurus skolas dzīvē ievada 9. klases izglītojamie. Šogad mācības Lāču pamatskolā uzsāk 15 pirmklasnieki (klases audzinātāja Ināra Parfjonova). Svinīgo runu, un veiksmes, centības un pacietības vēlējumus teica skolas direktors Andris Meškovskis. Pirmklasniekiem tiek pasniegtas dāvanas no Daugavpils novada domes deputātes Olesjas Ņikitinas, no Naujenes pagasta un skolas. Pasākuma laikā skan dziesmas skolas ansambļa un 9. klases skolnieces Darjas Piļušinas izpildījumā. Savu apņēmību uzsākt mācības Lāču pamatskolas 1. klasē pierāda pirmklasnieki, kuri uzstājas uz skatuves, droši un skaļi lasa dzejoļus, dod pirmklasnieku zvērestu.

Visatbildīgākais pienākums, ieskandināt pirmo zvanu šajā 2019./2020. mācību gadā, tika uzticēts 9. klases skolēnam Rinaldam Skorodihinam un 1. klases skolniecei Jelizavetai Jermakai.

Pateicāmies direktora vietniecei Jeļenai Ovčiņnikovai, mūzikas skolotājai Zitai Barševskai un 3. klases skolniecei Marijai Zaicevai par pasākuma vadīšanu, kā arī skolas ansamblim un devītklasniecei Darjai Piļušinai par pasākuma muzikālo pavadījumu!

Lai jaunais mācību gads ir veiksmīgs, atklājumiem un piedzīvojumiem bagāts!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *