Zinību diena Naujenes pamatskolā

Tālumā aiz košiem siliem
Noskan sapņains skolas zvans.
Ir nu atkal klāt tas brīdis,
Kad uz skolu jāiet man.

Vasara aizgāja, paķerot sev līdzi jautrās bērnu čalas, vasaras sauli, piedzīvojumus un siltos vakarus. Tās vietā pie mums palika rudens, kas ar viegli iesārtām lapām un krāšņajām puķēm sauc visus bērnus atgriezties skolas gaitās. Klāt jaunais mācību gads – jaunu iespēju, jaunu ideju un cerību laiks.

Nu jau tradicionāli Zinību dienā skolas aktu zālē kā bišu spiets viens pēc otra ierodas Naujenes pamatskolas skolēni un skolotāju kolektīvs. Gan lielie, gan mazie audzēkņi, rudenīgās puķes rokās cieši turot, kāpj augšā Zinību kalnā. Kādam Zinību diena ir pirmo reizi, bet kādam – pēdējo, tas šo dienu padara vēl īpašāku un svinīgāku.

Mazos pirmklasniekus pie rokas ieveda jau rūdītie devītās klases skolēni. Šajā mācību gadā mācības 1. klasē uzsāka 11 skolēni (kl.audz. A.Kokina). Skolā kopumā mācās 121 skolēns un strādā 15 skolotāji.

Veiksmi un panākumus mācību darbā, kā arī izturību un iedvesmu, spēju radoši un ar prieku strādāt vēlēja gan skolas direktor P.Brovkins, gan Jezupovas Svētā Pētera un Pāvila Romas katoļu baznīcas prāvests P. Raciņš, gan 12. Saeimas deputātu kandidāts V.Aizbalts.

Šie svētki tika aizvadīti caur dzeju un dziesmām.

Lai daudz izturības, mazliet veiksmes, pacietības, zināšanu, lai šis laiks ir piepildīts!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *