Zinību diena Špoģu vidusskolā

Zirnekļu mežģīnēs spulgojas rasas pērlītes, bet koku lapās iezīmējas sārti un dzelteni raksti, vēstot, ka klāt ir rudens, klāt ir septembris.

Skolas telpās skan jautras čalas – šeit valda atkalredzēšanās prieks. Jaunais mācību gads sācies, un skanīgais zvans aicina 298 Špoģu vidusskolas skolēnus un 55 pirmsskolas vecuma bērnus uz svinīgo līniju. Skaļiem aplausiem skanot, 12.klase zālē ieved pirmklasniekus.

Skolas direktors Jānis Belkovskis svētku uzrunā novēlē, lai ikvienam pietiek pacietības, iecietības, vēlmes un veiksmes labiem darbiem, lai zināšanu apgūšanas prieks pavada katru mācību dienu, lai mācību gada beigās visi – gan paši skolēni, gan vecāki, gan skolotāji – izjustu gandarījumu par sasniegto.

Skolas kolektīvs lepojas, ka pagājušajā mācību gadā 68 skolēni mācījās labi un teicami, bet 17 skolēni ieguva 8-10 balles. Šiem skolēniem tika pasniegta Pateicība par sasniegumiem mācību darbā.

Maijā klašu kolektīvi izvirzīja pretendentus dažādās nominācijās. Zinību dienā notika uzvarētāju apbalvošana. Nominācija Gada skolēns vidusskolas posmā tika piešķirta Jānim Stupelim (12.a), bet pamatskolā – Sintijai Sorokinai (9.a). Par Gada aktīvāko skolēnu tika atzīts Jānis Soms (12.a), nominācijā Gada sportists uzvarēja Sandis Proms (12.a) un Adriana Kandu (7.a), bet par Gada atklājumu kļuva Brigita Rubine (9.a), Normunds Grauzs (7.a) un Madara Suveizda (6.a).

Pirmklasnieki saņēma Riharda Eigima un 12.klases sarūpētās dāvanas un ieskandināja pirmo stundu.

Lai ražīgs jaunais mācību gads!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *