Zinību diena Špoģu vidusskolā

Kad dālijas paceļ savus krāšņos ziedu kausus pretī saulei, kad gladiolas ir kārtīga pirmklasnieka augumā- tā ir zīme, ka skolas bērniem laiks posties uz skolu.

Tā 1.septembrī ar skaļām bērnu čalām un smiekliem kā ik gadu piepildījās arī Špoģu vidusskolas gaiteņi un klases. Šogad satikšanās prieks bija divkāršs, jo Špoģu skolēni beidzot atkal visi kopā varēja sanākt izremontētā un nosiltinātā skolas ēkā. Aiz muguras palikuši būvdarbu putekļi, darba troksnis un uzturēšanās viesmīlīgo kaimiņu skolu ēkās.

Savus bērnus uz svinīgo līniju bija atnākuši sveikt arī tuvējo pašvaldību vadītāji- Višķu pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Proms, Dubnas – Ēvalds Stašulāns, kā arī Špoģu mūzikas un mākslas skolas direktors Andrejs Repins, izsakot laba vēlējumus jaunajā mācību gadā.

Nav noslēpums, ka daudzi vecāko klašu skolēni vasarā palīdz saviem vecākiem papildināt ģimenes budžetu, strādājot pie vietējiem zemniekiem vai uzņēmējiem. Skolas darbiniekiem bija patiess prieks un lepnums dzirdēt uzslavas vārdus par savu audzēkņu čaklo strādāšanu A/S “Latgales bekons”, savukārt skolēniem- gandarījums, ka viņu darbs tiek novērtēts.

Mazo pirmklasnieku somas ar dažādām skolas ikdienai nepieciešamām lietām kā ik gadu palīdzēja piepildīt mūsu skolas absolvents, 12.Saeimas deputāts Rihards Eigims.

Svētku sajūtas pastiprināja, kā arī kalpoja par labu motivāciju nākamajam gadam skolas talantīgāko, spējīgāko un centīgāko skolēnu apbalvošana. Nominācijas “Gada skolēns” saņēma 9.klases skolniece Viktorija Panovska un 11.klases skolniece Laura Lāčauniece. Savukārt 33 skolas teicamnieki par izcilu darbu pagājušajā mācību gadā saņēma skolas atzinības rakstus un piemiņas zīmes.

Lai nākamais mācību gads būtu veiksmīgs, skolas darbiniekiem, skolēniem un viņu vecākiem svētību deva Višķu Romas katoļu draudzes priesteris Andrejs Aglonietis.

Skolas administrācija ikvienam novēlēja radošu, veselīgu, atklāsmju un brīnumu pilnu jauno mācību gadu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *