Zinību diena Tabores pamatskolā

Pirmajā septembrī ceļi zied:
Asteres, dālijas, gladiolas…
Zēnu un meiteņu rokās
Uz skolu iet.
(A. Ķirškalne)

Zinību dienas svinīgā līnija pulcināja visus zālē. Klātesošus uzrunāja skolas direktore Valentīna Vavžiņaka. Ar skaistām dziesmām visus priecēja skolas koris. Skolēni piedalījās dažādās aktivitātēs, visinteresantākais bija Tests – draifs, Labie darbiņi “Es esmu…”. Katrs skolēns saņēma pārsteiguma balvu.

Pēc tradīcijas Elernes Romas katoļu draudzes priesteris Janušs Bulašs svētīja skolēnus veiksmīgam mācību gadam. Skanot simboliskam zvaniņam skolēni, vecāki un skolotāji tika aicināti sadoties rokās un iziet skolas pagalmā. Visi sadevušies rokās izveidoja Draudzības apli ap mūsu mīļo skolu. Pēc tam klases audzinātājas aicināja uz pirmo klases stundu šajā mācību gadā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *