Zinību diena Zemgales vidusskolā

Zinību diena norisinājās rīta mākoņu ieskautā laukumā pie skolas, kurā bija sapulcējušies skolēni, pedagogi, vecāki un tehniskie darbinieki. Satikšanās prieks lidoja kā raibs tauriņš no viena klases kolektīva uz otru.

Ar aplausiem un sirsnīgiem sveicieniem tika sagaidīti 1. klases skolēni, kurus pavadīja 12. klases skolēni – mūsu topošie absolventi. Pēc valsts himnas klātesošajiem apsveikuma vārdus veltīja Zemgales vidusskolas direktors Aleksandrs Petkevičs.

Pirmklasniekiem veiksmi viņu pirmajā mācību gadā novēlēja Demenes pagasta pārvaldes pārstāvji, uzdāvinot derīgas dāvanas mācību darbiem. Pirmklasnieki skolas līnijā jutās droši un skaļi nolasīja iemācītos dzejoļus par skolu. 12. klases skolēni apsveica mazos ar dāvanām, kā arī “pārbaudīja” viņu veselību un padzina prom “Covida vīrusu”.

Pēc mūsu skolas tradīcijas uz pirmo stundu visus aicināja trīs zvaniņi. Mūsu vismazākie skolēni droši iesoļoja skolas saimē, un skolu atkal piepildīja priecīgas čalas.

Veiksmīgu, interesantu un veselības pilnu jauno mācību gadu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *