Zinību diena Zemgales vidusskolā

1.septembra rīts nebija saulains, tomēr gaiša un priecīga bija šī diena Zemgales vidusskolas audzēkņiem, viņu vecākiem un skolotāju kolektīvam.

Kārtējais zvans sauca uz svinīgo līniju pie skolas, kurp devās gan skolēni, gan vecāki un vecvecāki, gan skolotāji un Demenes pagasta pārvaldes viesi. It kā ierasti, tomēr saviļņojoši – Zinību dienā mēs savā pulkā uzņēmām 14 mazos pirmklasniekus, kurus mīļi un lepni pie rokas ieveda divpadsmitie. Kādam acīs sariesās asaras, kādam sirdi pildīja prieks, kas mijās ar neziņu: kā būs? Direktors Aleksandrs Petkevičs apsveica skolēnus, vecākus, skolotājus un skolas darbiniekus ar jauno mācību gadu un novēlēja visiem veiksmi. Demenes pagasta pārvaldes viesu apsveikumi, Saeimas deputāta Riharda Eigima dāvanas un vokālā ansambļa dziedātās dziesmas izkliedēja sirdī iezagušās rūpes un uztraukumu.

Zemgales vidusskolā gadiem ilgi pastāv tradīcija, ka pirmo zvanu skandina trīs pirmklasnieces. Pirmais zvaniņš skanot atgādina, ka mācību gads sākas sākumskolā, otrais – pamatskolā un trešais – vidusskolā.

Pēc svinīgās līnijas vecākiem bija tikšanās ar skolas vadību. Skolēni šajā laikā devās uz pirmo stundu. Pirmajā stundā klašu audzinātāji sagaidīja bērnus uzpostās telpās, lai vērotu, cik lieli visi ir izauguši, lai parunātos, kā vasarā gājis, lai vienkārši izbaudītu satikšanās prieku. Neaizmirsa arī atgādināt par drošību uz ceļiem un ielām!

Lai labi veicas visiem skolēniem jaunajā mācību gadā un teicamas atzīmes aug kā sēnes mežā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *