“ZZ Čempionātā 2014!” Špoģu vidusskolas 5.a klases komanda ir finālā!

Špoģu vidusskolas 5. a klases komanda darbojas

2014. gada 8. maijā Daugavpils Olimpiskajā centrā norisinājās “ZZ Čempionāta 2014!” Latgales pusfināla sacensības.

Pirms tam notika atlases kārtā, kur skolu komandām bija jāiesniedz mājas darbs – klases „Labie darbi” videoversijā. Braucienam uz pusfināla sacensībām tika uzaicināta Špoģu vidusskolas 5.a klases komanda un audzinātāja. Ar lielu azartu tika zīmēti plakāti līdzjutējiem, sacerēti uzmundrinājuma saukļi komandai, domāts par klases kopējo tēlu un izstrādāta komandas stratēģija.

Sacensības izvērtās par jauku klases saliedēšanas pasākumu, azartiskas un pārsteigumiem pārpilnas. Sacensību apbalvošanas pasākumā tika paziņoti pusfināla rezultāti – tās 11 komandas, kuras 31. maijā dosies uz Rīgu – lielo “ZZ Čempionāta 2014!” finālu. Starp finālistu komandām būs arī Daugavpils novada Špoģu vidusskolas 5.a klases komanda. Skolēni pauda lielu gandarījumu un lepnumu par paveikto, jo tāda veida sacensībās viņi piedalījās pirmo reizi un tā ir neatsverama pieredze, piedzīvojums un pārdzīvojums visiem kopā. Paldies sakām skolas administrācijai par atbalstu, skolēnu vecākiem par sadarbību.

Novēlēsim viņiem veiksmīgus startus finālā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *